Montrum 45 Степен Форумот Picatinny Железнички Планината
Свеж

Montrum 45 Степен Форумот Picatinny Железнички Планината

DEN 311.76

Во продавницата

За 45 степен форумот прилог на picatinny оптика или прибор за Picatinnny монтажа на платформи. 45 степен форумот дизајн овозможува монтирање на средно sighting систем или за поголема флексибилност во додаток поставеност.Picatinny железнички дел е 4 слотови во должина, а ќе се приспособат на сите стандарден Picatinny додатоци, црвени точки, или оптика.Се качи зголемување на опфатот до врвот за среден опсег снимање и црвена точка на 45 степени агол за затвори населба борба.Или планината вашиот светлото на страна без ваша пред зафат попречување на светлото зрак.Сите Монструм планината и додатокот производи доаѓаат со доживотна гаранција.На Montrum 45 Степен Форумот Picatinny Железнички Планината е изграден за модуларен прилог на оптика или додатоци на вашиот Picatinny монтажа платформа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи