BROADREAM Платно Tote Торба Естетско - Zippered Tote Торба со Внатрешни Џеб од страна на Рамо Tote Кеси за Жени Шопинг,Училиште
Свеж

BROADREAM Платно Tote Торба Естетско - Zippered Tote Торба со Внатрешни Џеб од страна на Рамо Tote Кеси за

DEN 479.76

Во продавницата

Кога не е во употреба, се земе хартиени крпи за да се задржи нивната форма и работи на нив и надвор со хартиени крпи.Секогаш користете бела ткиво хартија како и списанија и весници може да предизвика боја и боја трансфери.Отворање и затворање на оваа торба е удобно и елегантен.Нашите стилски чанта е не се само убави, но, исто така, многу издржливи, со тежина од 1 kg. [Еко-пријател & Етички] - Овие платно симпатична tote кеси се произведени во етнички заверена производствени капацитети со соларната енергија и се 100% biodegradable и еколошки.На простор за складирање на овој голем tote торба е доволно голема за сите вашите секојдневни предмети.Печати на враќање превозот етикета.Зајакнете го чини да се зајакне врската помеѓу рамо, рака и торба.Користете старата перница покрива или памук торби за перење за да се избегне акумулација на прашина во текот на складирање надвор од сезона.Патент затворање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. [Голема торба димензија] - големината е L-прибл.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Оваа прекрасна чанта ќе ви даде повеќе. [Совршен Подарок] - долги рачки направи тоа лесно да се носат и на чантата може да се користи како tote торба или торба.Никогаш не чувајте чанти во пластични кеси, како тие се промовира мувла на формирање. 35 х 35 см, долга рачка прибл.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. [Применливи за повеќе наврати] - едно рамо платно торба е погоден за канцеларија, бизнис / брз референци / книжарница патувања за состаноци, за викенди, подароци, родендени, годишнини, graduations, универзитети, училишта, плажи, пелена чанти, патни торби, итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи