Замена За Вулкан Харт - 450° Hi-Граница се вклопува GR85F GRC35F GRC45F
Свеж

Замена За Вулкан Харт - 450° Hi-Граница се вклопува GR85F GRC35F GRC45F

DEN 2873.28

Во продавницата

одговара : 419670-2. 100% Сосема Нов и Квалитет на материјали за издржливост.Бидете сигурни дека ова се вклопува со вашиот број на моделот пред да нарачате.Направени од високо-квалитетни материјали да се продолжи работниот век.Исклучително Висок Квалитет Замена.Замена За Вулкан Харт - 450° Hi-Граница се вклопува GR85 F GRC35 F GRC45 F.

Карактеристики на производот

Поврзани производи