KEMMPER 100pcs Мулти-Цел Windproof Clothespin Жица Клипови Шарени Мулти-Цел Пластика-Обложена Метал Клипови Чип Клипови Облека, Кеси од Хартија Документ се користи Случаен Боја
Свеж

KEMMPER 100pcs Мулти-Цел Windproof Clothespin Жица Клипови Шарени Мулти-Цел Пластика-Обложена Метал Клипови

DEN 359.76

Во продавницата

Одличен материјал, метален клип опфатени со шарени пластични слој,Силни и издржливи, не е лесно да се оштети,убава и направи клип повеќе мазна, да се чувствуваат подобро.Светла боја, убава и практична, тоа може да се користи во различни области, тоа е многу убава, без разлика дали тоа е сушење облека или складирање на хартиени документи.Шупливи дизајн, низок occlusion стапка, особено се користи во документот аранжман, тешко може да го блокира содржината на документот, и дизајн со срцето носи различни ефекти.Направи животот многу повеќе уредно, погоден за сортирање на сите видови на предмети, виси облеката, сортирање хартија и документи, исто така, може да се користи за пакување торба варењето, така што на сите видови на нештата во животот се повеќе уреден.Еднократно, трајни, не се лизга, погоден за дом, канцеларија и надворешна употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи