Bunn 32126.1004 Мембрана Се Префрлите Ултра-2 Б Комплет
Свеж

Bunn 32126.1004 Мембрана Се Префрлите Ултра-2 Б Комплет

DEN 1456.56

Во продавницата

Комплет, Мембрана се Префрлите Ултра-2 Б. Вклопува Модели : УЛТРА-2, УЛТРА-2А.Бренд име : Bunn.Земја на Потекло : сад.Опис на производот КОМПЛЕТ, МЕМБРАНА се ПРЕФРЛИТЕ УЛТРА-2 Б. Заменува носи или погрешни компонента на УЛТРА-2 замрзнати пијат машини.Одговара на Модели : УЛТРА-2, УЛТРА-2 A Од Производителот 32126.1004, Мембрана се Префрлите Ултра-2 Б Комплет, Bunn нуди профитабилни, сигурен пијалаци опрема и одличен пост-купување поддршка, секаде каде што клиентите се сервира.

Карактеристики на производот

Поврзани производи