LAAT Телефон Носителот Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Универзална Таблета База Виткање Мрзливи Телефон Заградата Десктоп Видиме Носителот Застане
Свеж

LAAT Телефон Носителот Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Универзална Таблета База Виткање Мрзливи

DEN 224.40

Во продавницата

Материјал : ПП+ABS+ПВЦ.Големина на : (приближно) 10 x 8 x 1.9 цм; Боја : Како го покажаа.Потреби, јазичиња и цврст стисок палта заштитете го вашиот уред и чувајте го на место, додека во употреба.Агол може да се прилагоди, седење, легнал, полу-седи, полу-обложени, дури и беше нормално да се види, во неупотреблива состојба може да биде укината, се погодни да се носат.Совршен за патување, одмор или дома.набори надолу compactly да одговара убаво во рачен багаж, совршен за патување на авион.Погоден за сите таблети, паметни телефони и електронски читачи, многу лесно да се readjust, генијален. ☆Опис : Големина : 10 x 8 x 1.9 цм; Боја : Како на сликата покажа ☆ Предност на овој производ : -100% нов бренд и висок квалитет. - Висок квалитет, стилски и издржлив, лесен за инсталација и отстранување. - Одговара на сите таблети, паметни телефони и електронски читачи, многу лесно да се readjust, генијален. - Совршен за употреба на отворено патувања дома. - Прилагодлив : телефон, рамна става на стенд аголот може да се прилагоди, тоа се приспособува на прикажување на различни позиции. ☆ Пакет се вклучени : 1 x Phone Држач.

Карактеристики на производот

Поврзани производи