Оригиналниот Значи И 88W 5V +12V -12V AC да DC Тројно Излез Префрлување Напојување 5V/8A 12V/3.5 A-12V/0.5 A SMPS Затворен Тип на Напојување Единица Трансформатор Текст 88-264Vac
Свеж

Оригиналниот Значи И 88W 5V +12V -12V AC да DC Тројно Излез Префрлување Напојување 5V/8A 12V/3.5 A-12V/0.5

DEN 1125.36

Во продавницата

Модел RT-85 B 88 W Тројно Излез Префрлување Напојување.CH1 : 5 V 8 A 0~10 A, CH2 : 12 V 3.5 0~4А-CH3 : -12 V 0.5 0~1 A.Целосна палета 88~264 VAC текст.Заштита тип : Hiccup режим, се обновува автоматски по грешка состојба е отстранет.Features Universal AC влез/ Full range Protections : Краток спој/ Преоптоварување/Над voltage Cooling страна на слободен воздух convection LED индикатор за моќ on100% полно оптоварување горат-во test All користење на 105°C долг живот electrolytic capacitors Withstand 300 VAC напливот на текст за 5 втората Висок оперативен температура до 70°CWithstand 5 G вибрации test High ефикасност, долг живот и високо reliability3 години гаранција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи