Виси Пан Рек - Блек Метал Виси Пан Тенџере Решетката да се Монтира на Ѕид со 10 Кука Носители Кујна Складирање Организатор
Свеж

Виси Пан Рек - Блек Метал Виси Пан Тенџере Решетката да се Монтира на Ѕид со 10 Кука Носители Кујна Складирање

DEN 2151.12

Во продавницата

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Едноставен стил метал кујна пан тенџере рек специјално дизајниран за држење на бројот на садови и тави и одржувањето на овие садови уредно.Користи тоа со полицата опција. 10pcs силна сила метални куки за слободен движат и виси на вашите садови или прибор за да се спаси многу простор за мала кујна.Тоа е специјално третирани за да се спречи rusting.Премиум железна конструкција за долг животен пат.Тоа е совршен за чување на кујната уреден и организиран, што ќе ви овозможи да одржите вашиот прибор на дофат во ниеден момент.Оваа решетката може да биде инсталиран во вашата кујна, балкон или бања и, исто така, може да се користи за да се откажам многу други видови на предмети за домаќинството.Опис : Ова парче хардвер ќе се ослободи неверојатна количина на простор во вашата кујна.Тоа ви помага да ги зачувате вашите тави, садови, садови и други прибор за уредно, што ќе ви овозможи да одржите вашиот прибор на дофат во ниеден момент.Многу корисни рек!Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Железо со слој Боја : Црна Димензии : Прибл. 60.5*25*3cm/23.82*9.84*1.18 во Тежина : Околу. 2345g Пакет се Вклучени : 1 * Виси Пан Управување со 10pcs Куки Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме, да ви се заблагодарам за вашата поддршка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи