Jingle Bell Ѓердан
Свеж

Jingle Bell Ѓердан

DEN 155.76

Во продавницата

Jingle Bell Ѓердан.Тие личат на ѓердани во Поларните Експрес.Ѕвона се златен тон на боја со црвена ѓердан.Секој ѓердан е 15" долго, и може да ги красат само за ништо.На бел е околу 1 инч во големина.Го прослават празниците со познатите звукот на санки на Дедо мраз за користење на овие големи jingle bell ѓердани.Во прилог на црвен сатен мозок, овие ѓердани се дизајнирани и облик сличен на оној на санки ѕвона и производство на идентични звук.Користите за декорација на врати, прозорци, автомобили, итн..Голема за време на празниците, елката, деца, пријатели, домашни миленици и семејството слично, овој jingle bell додаток е одличен производ на некоја евтина цена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи