LUCCI ВОЗДУХ Airfusion Тип DC Тавански Вентилатор со Далечинскиот управувач и Ѕид, 60, Темно Koa
Свеж

LUCCI ВОЗДУХ Airfusion Тип DC Тавански Вентилатор со Далечинскиот управувач и Ѕид, 60, Темно Koa

DEN 13175.76

Во продавницата

Енергетски ефикасни тавански вентилатор во koa.Совршени за дневна соба или семејна соба.Димензии : 60 во.L x 60 во.W x 13.H. 6 брзо прилагодливи, далечински управувач вклучени.Светлината се прилагодува.Airfusion Тип 60-Инчен DC фан во темно koa, заврши со 12 брзина далечински управувач.Airfusion Тип со ABS Пластика Ножеви е еднонасочна струја тавански вентилатор кој користи помалку електрична енергија отколку со стандарден тавански вентилатор и произведува високо струење, се достапни во голем број на бои.12 брзина далечински управувач со тајмер функција вклучени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи