VetOne Ketohex Шампон за домашни Миленици
Свеж

VetOne Ketohex Шампон за домашни Миленици

DEN 2617.20

Во продавницата

Ketohex е антисептик шампон.За длабоко чистење и deodorizing на кучиња, мачки и коњи.Пријатно миризливи, наменета за кучиња, мачки и коњи и има неколку дерматолошки услови одговорно да Chlorhexidine и ketoconazole.Активни состојки Chlorhexidine 2% и ketoconazole 1%.

Карактеристики на производот

Поврзани производи