Xotic Техника брава за влезна Врата Работ Чувари Браник Заштитник Guard Налепница Калапи Трим Компатибилен со Автомобил SUV Пикап Камион, Вистински Карбонски Влакна
Свеж

Xotic Техника брава за влезна Врата Работ Чувари Браник Заштитник Guard Налепница Калапи Трим Компатибилен

DEN 191.76

Во продавницата

Пакет Содржина : Четири парчиња на автомобил страна на вратата работ заштитник трим налепници кои се универзално се вклопи во предните и задните врати на сите возила, вклучувајќи 2 парчиња долги guard налепници и 2 парчиња пократок еден.Отпорен на гребење : Овие елементи се изработени од црна вистински карбонски влакна кои го штити автомобил вратата на раб на површина од гребнатини и мал пад штети ефикасно.Супер Светлина подолг еден е за 4.1"(L); пократок еден е за 2.95"(Л).Лесно & Корисна за Инсталација : Тие доаѓаат со селотејп за лесно и корисна за инсталација.Вие само треба да лупам задниот лист надвор и се држи на налепницата на автомобил површината.Answer : ___________________________ Note : фен или топлина пиштол е потребно и корисно ако инсталирате оваа ставка во студена температура за подобар ефект.Овој производ одговараат вклучува 2 парчиња долги guard налепници и 2 парчиња пократок еден.Овие елементи се изработени од црна вистински карбонски влакна кои го штити автомобил вратата на раб на површина од гребнатини и мал пад штети.Тие доаѓаат со селотејп за лесно и корисна за инсталација.Вие само треба да лупам задниот лист надвор и се држи на налепницата на автомобил површината.

Карактеристики на производот

Поврзани производи