Relaxdays Орев Ѕид Багажник, Виси Полица, Дрвени Shelving Единица, за Бања, Кујна, Дете Соба, HxWxD: 10 x 60 x 12.5 cm, Природен, Интегрален, 12.5 x 60 x 10 cm
Свеж

Relaxdays Орев Ѕид Багажник, Виси Полица, Дрвени Shelving Единица, за Бања, Кујна, Дете Соба, HxWxD: 10 x 60

DEN 966.00

Во продавницата

Основите : Големина на бања полица : Hx Wx D : ca 10 x 60 x 12.Секое парче е уникатна поради природното дрво жито.5 cm • Капацитет : ca 10 kg • Материјал : Орев дрво • Тежина : околу. • Слободен лебдечки решетката за повеќе простор за складирање • Шрафови и алатки се вклучени • Природни и декоративни дрво жито • Повеќенаменски полица • Ѕид управување со просторот помеѓу Вклучено во Испорака • 1x ѕид полица во парчиња • Инструкции • Монтажа материјали • Декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени Сет Содржи : 1x ѕид полица. За 0,6 kg Дрвени Ѕид Полица за Купатило, Кујна, Итн.Опис на производот Овој здрав малку полица е повеќенаменски додаток за дневна соба, ходникот или гаража.Детали на Орев Ѕид Багажник • Вкупна големина : Hx Wx D : ca 10 x 60 x 12.

Карактеристики на производот

Поврзани производи