Видео Doorphone, Peephole Врата Гледачот 170° Агол Паметни за Дома(Сребро)
Свеж

Видео Doorphone, Peephole Врата Гледачот 170° Агол Паметни за Дома(Сребро)

DEN 2054.16

Во продавницата

Вратата Камера : Користете врата камера која изгледа како мачка око, еден клик поглед без складирање.Едноставно видео врата овозможува да мир на умот и дење и ноќе.Како да го Користите : 1. HD Видео и Реално Време Гледање : Нека старите лица и малите деца на било која висина се види она што се случува на влезната врата, без потреба за Интернет или smartphone.Тоа е, исто така, доволно паметни за автоматски да се префрлите помеѓу ден и ноќ режими. Лесен за Полнење : Врата се напојува од батерија со висок капацитет изграден во батеријата, уживајте во ултра ниска потрошувачка на енергија преку smart standby режимот.Функција : 1.Лесен за Полнење : Врата се напојува од батерија со висок капацитет изграден во батеријата, уживајте во ултра ниска потрошувачка на енергија преку smart standby режимот.Можете да ја видите подоцна. Ве молиме полнење на врата гледачот и да се поврзете на затворен машина пред use2. HD Екран : Оваа електронска peephole користи 4,5 во TFT LCD екран во боја со висока дефиниција екранот, antitheft дизајн. Притиснете го копчето на екранот на вратата телефонот ќе светне, а видео на врата гледачот ќе бидат прикажани.Спецификација : Предмет Тип : Видео Doorbell Material : ABS + Цинк Легура се Користи : Household Battery : 3. Ноќно гледање : 170° широк агол леќа, може да се види повеќе јасно.Тоа е, исто така, доволно паметни за автоматски да се префрлите помеѓу ден и ноќ режими.Ноќно гледање : 170° широк агол леќа, може да се види повеќе јасно.Едноставно видео врата овозможува да мир на умот и дење и ноќе. Кога некој ќе се притиска на вратата копчето на врата прегледувач, видео камера режим е автоматски вклучена и вратата телефонот се огласува ѕвоното во исто време.7 V литиум батерија 3500mah (buil.Кога посетителот врата прстени, дигитални врата ќе и се земе слики и спаси.

Карактеристики на производот

Item Type:
Video Doorbell
Material:
ABS + Zinc Alloy
Use:
Household
Battery:
3.7V lithium battery 3500mah (buil

Поврзани производи