MyBat Про Кожа Folio Случај Вклучува Картичка Слотови & Молив Држач за Samsung T290 (Галакси Јазиче 8.0 (2019)) - Црна
Свеж

MyBat Про Кожа Folio Случај Вклучува Картичка Слотови & Молив Држач за Samsung T290 (Галакси Јазиче 8.0 (2019))

DEN 359.76

Во продавницата

Мулти-Слој дизајн карактеристики Поликарбонат, TPU Кожа и материјали за 360° shockproof заштита.Мулти-Слој дизајн карактеристики Поликарбонат, TPU Кожа и материјали за 360° shockproof заштита.Интелигентни авто-спиење и авто-разбуди функција.Вклучува Картичка Слотови и Молив Држачот. 7 Агли за Магнетни Застане.

Карактеристики на производот

Поврзани производи