Брукс Жените Трага Неутрален Работи за Чевли
Свеж

Брукс Жените Трага Неутрален Работи за Чевли

DEN 2398.80

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ЗА : Се Трага е совршен избор за тркачите кои сакаат перформанси работи чевли — но не и нужно сите ѕвона и свирки.НЕУТРАЛЕН ПОДДРШКА : Се Трага нуди неутрален поддршка во комбинација со динамичен амортизирање текот, да се минимизира влијанието на секој чекор додека му мирно возење од почеток до крај.АДАПТИВНО АМОРТИЗИРАЊЕ : Лесни Bio Mo Go ДНК се прилагодува на вашата брзина, чекор, тежината и да помогне да се одврати влијание оддалеченост од вашето тело.ДИШЕ ГОРНИОТ : Инженерните мрежа нуди перформанси одговара, кој овозможува проток на воздух во бегство.МАЗНИ ПРЕМИНИ : Сегментирано несреќа подлога перници целниот и создава лесна пета-да-пети транзиција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Saucony Жените Omni 19
Свеж
Saucony Жените Omni 19
Во продавницата
DEN 1768.32
Оценка на посетителот: