Rubbermaid Fasttrack Плакарот За Полнење, Бела, 6-10 Ft. & Конфигурации Делукс Плакарот За Полнење, Титаниум, 3-6 Ft., Жица Shelving Комплет со Проширување Shelving и Telescoping Прачки
Свеж

Rubbermaid Fasttrack Плакарот За Полнење, Бела, 6-10 Ft. & Конфигурации Делукс Плакарот За Полнење, Титаниум,

DEN 1132.80

Во продавницата

Ги чувате вашите предмети надвор од очите во издржлив и силен организатор заврши со сите челик железнички и исправен систем за да се овозможи лесен пристап до сите на вашите омилени плакарот додатоци.Лесно се подобри вашата моментална складирање ситуација, со дополнителни 26-нозете на shelving простор и 12-нозе виси простор благодарение на прилагодливи прачки и проширување на полиците.Производ 1 : ОБИЧАЈ се ВКЛОПУВААТ : Совршен за секоја прошетка во или да стигнат до-во плакарот со отворање дека е од 6 до 10 метри широк; Додадете 26 нозете на shelving простор and12 нозе виси простор со прилагодливи прачки и да се прошири полиците.Производот 2 : Одговара на секој прошетка во или да стигнат до-во плакарот со најмалку еден ѕид 3-6 метри широк.Производот 2 : Сатен-Никел заврши.Производ 1 : ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Чувајте вашиот плакар предмети во/на трајни и силни организатор заврши со сите челик железнички и исправен систем.

Карактеристики на производот

Поврзани производи