Микро 100 QMBB-080150 Здодевни Бар - Брзи Промени.070 Мин Понесе Кол.150 Макс Понесе Длабочина.010 Proj.040 Форумот, 3/16 месо тело Кол, 1-1/2 OAL, Соголени
Свеж

Микро 100 QMBB-080150 Здодевни Бар - Брзи Промени.070 Мин Понесе Кол.150 Макс Понесе Длабочина.010 Proj.040

DEN 666.00

Во продавницата

Дизајнирана за соочување и здодевни апликации во забива .015" и поголеми.Полиран сплит лице за подобрување на работ на задржување и чип евакуација, додека намалување на galling.Сплит геометрија ја прави алатка како цврсти како е можно.On-центар вратот дизајн овозможува статичка (Д1) и телевизија/ротирачки (д-р) апликации.Coolant фед-от месо тело дизајн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи