DEYIR 2 Парчиња Тенок 12 ОЗ Може да Кулер, Слаби Двојно Ѕидови од не ' Рѓосувачки Челик Лименки Изолатори за Пијалаци Енергетски Пијалаци Пива и Сода (Сив+Темно Сина)
Свеж

DEYIR 2 Парчиња Тенок 12 ОЗ Може да Кулер, Слаби Двојно Ѕидови од не ' Рѓосувачки Челик Лименки Изолатори за

DEN 383.76

Во продавницата

ПОГОДЕН ЗА ТЕНОК 12 ОЗ ЛИМЕНКИ : Ова може да кулер поставете го чува ледените-ладно, работи со сите тенок-стил 12 мл пиво, сок и енергетски пијалаци.ОСТАНЕТЕ ПОСТУДЕНО ПОДОЛГ : Двоен ѕид тројно изолирани технологија држи лименки мраз ладно до 12 часа без кондензација или потење.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : мулти-метал вакуум дизајн е пот слободно може да кулер, вакуум изолација технологија достигнува максимална температура на задржување, без пот да се соберат на надворешноста, и може да се земе тоа за надворешна и внатрешна употреба.МОРА да се ИМА ЗА КУЛ : Ова слаби може да кулер е-мора да има за базен партии, плажа, пловењето, голф, bbqs, кампување, спортски настани, излети и други секојдневна употреба.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно unscrew капакот, ја вметнете вашата омилена 12 оз тенок може или стаклено шише во метал ладилникот, го замени капак и да уживате во вашето ладно време.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ Тенок дизајн е добро за ставање во вашата чанта за патување или за употреба на отворено.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Со подарок пакет, тоа е совршен за да се даде на вашите пријатели и семејства, како подароци за Денот на Мајката/Таткото Ден/Денот на Вљубените/Божиќ или било празници.Пакетот вклучува : 1 x Сива Може да Кулер 1 x Темно Сина, Може да Ладилникот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи