Ткаенина Сечење Мат, 30x22cm Шиење Сечење Мат Само за Обновување на Перформансите на ПВЦ платно за Сликање за Занает Хартија Резба за Печат Резба
Свеж

Ткаенина Сечење Мат, 30x22cm Шиење Сечење Мат Само за Обновување на Перформансите на ПВЦ платно за Сликање

DEN 364.56

Во продавницата

Погоден за сите видови на пишување и сликарство, печат резба, прирачник подлога, сечење хартија, занает хартија резба, негативни филм сечење, etc Specification : Предмет Тип : Сечење Mats Material : PVCProduct Големина : Прибл.Големината е 30x22cm/11. Големината е 30x22cm/11.Погоден за сите видови на пишување и сликарство, печат резба, прирачник подлога, сечење хартија, занает хартија резба, негативни филм сечење, итн.7in, и постојат големина мрежа на линии на површината на сечење на рампа, која може да обезбеди големина референца кога using3.Површината на предниот е ПВЦ, кој може да се заштити вашиот нож од оштетување, продолжување на работниот век на ножот и ефикасно заштита на десктоп.Со авто обнова на перформансите, се повторува сечење не ќе бидат погодени, можете да го користите сечење на мат со доверба. Со авто обнова на перформансите, се повторува сечење не ќе бидат погодени, можете да го користите сечење на мат со confidence2.Потсетување : Ножот е Изгребан на Сечење на Мат, и Нож Знаци Се Повеќе Очигледни на Прв и Постепено Ќе се Опорави, и Нож Марки Ќе Станат се Помали, но Не и Без Знаци Пакет Листа : 1 x Сечење Душеци.Ножот е изгребан на сечење на мат, и нож знаци се повеќе очигледни на прв и постепено ќе се опорави, и нож марки ќе станат се помали, но не и без знаци.7 in Specification : 1 Uses : Сите Видови на Пишување и Сликарство, Печат Резба, Прирачник Подлога, Сечење Хартија, Занает Хартија Резба, Негативни Филм Сечење, Итн.

Карактеристики на производот

Item Type:
Cutting Mats
Material:
PVC
Product Size:
Approx. 30 x 22cm / 11.8 x 8.7in
Specification:
1
Uses:
All Kinds of Writing and Painting, Stamp Carving, Manual Pad, Paper Cutting, Craft Paper Carving, Negative Film Cutting, Etc.
Reminder:
The Knife is Scratched on the Cutting Mat, and the Knife Marks Are More Apparent at First, and Will Gradually Recover, and the Knife Marks Will Become Smaller, but Not Without Marks
Package List:
1 x Cutting Mats :

Поврзани производи