Bearington Hollister Hollybeary Божиќ Полнети Животни мечето, 15 инчи
Свеж

Bearington Hollister Hollybeary Божиќ Полнети Животни мечето, 15 инчи

DEN 506.40

Во продавницата

HOLLISTER мечето : Класично симпатична 15" високи бели кадифен играчки полнети животни мечето со ултра премиум мекото крзно, рака stitched носот и лак со свети лисја и ѕвона, површината перат.КЛАСИЧЕН ТЕДИ : Од Bearington е Класичен Серија, Hollister Hollybeary има изглед на гроздобер теди со мекост на модерната кадифен материјали, поврзувани грб нозете и главата се направи оваа теди целосно posable.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Луксузно мека бела кадифен крзно и delicately мека кутии се направи оваа теди богатство колекционерски или cuddly придружник.СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК : Овој празник теди го прави идеален Божиќ décor објект или подарок за девојчиња, момчиња, деца и мечка собирачи на сите возрасти.BEARINGTON КВАЛИТЕТ : Од наградуван Bearington Колекција познат во целиот свет за луксузни ткаенини и исклучителен квалитет.Ќе сакаат фини детали наградуван Bearington Колекција користи за да се донесе Hollister Hollybeary, на мечето, за живот.Страна направена со користење на најлуксузните, мека кадифен , оваа мечка е совршена, како дел од Божиќ décor или за посебен дете во вашиот живот.Мека и претставува-во можност, Hollister ќе се направи совршен придружник.Основана во 1997 година, Bearington е горд добитник на повеќе истакнати дизајн награди од било кој друг мечето компанија.Во текот на годините, Bearington има примено повеќе од 100 индустрија дизајн награди и номинации кои вклучуваат : 1 Канадски Изборот на Годината Награда, 2 NALED Кадифен на Годината Номинации, 2 CIB Collector ' s Choice Awards, и неколку ТОБИ Индустрија Избор Награди, ТОБИ Јавен Избор Награди, и Златна Теди Награди и Номинации. 15", Возраст 3 и нагоре.

Карактеристики на производот

Поврзани производи