Dickies Студент, Темно Флорални, Една Големина
Свеж

Dickies Студент, Темно Флорални, Една Големина

DEN 840.00

Во продавницата

Џебовите : 1 лизга, 2 надворешноста.Совршен додаток за секој назад на училиште студент; на dickies студент ранец направени од 600d полиестер (отпади) 300d (печатење) ќе застане на тестот на времето.Со доживотна гаранција и класичната силуета овој ранец е задолжително за годините што доаѓаат, Овој ранец карактеристики ергономски поместена рамо ремени, една од главните простор да ги собере сите essentials, лаптоп ракав на одберете colorways, лесен пристап пред zip оддел за помали објекти и електроника, отпорен на вода, од страна на шише за вода џеб и сосема поместена задниот панел за удобност.Димензии 17 инчен h x 13 инчи w 5.75 инчен г.

Карактеристики на производот

Поврзани производи