Јосиф Јосиф CounterStore Кујна Utensil Носителот Нож Блок и Сечење Одбор Сет, Сребро.
Свеж

Јосиф Јосиф CounterStore Кујна Utensil Носителот Нож Блок и Сечење Одбор Сет, Сребро.

DEN 1425.12

Во продавницата

Организирано складирање за прибор, gadgets, и ножеви.Не се лизга сечење одбор се вклучени.Не-нула нож слотови зафат ножеви безбедно.Не се лизга нозе.Погоден за нож ножеви до 8 инчи.Ако имате ограничен простор во вашата кујна, овој компактен countertop организатор ви овозможува продавница ножеви, gadgets, и прибор на едно погодно место.Таа, исто така доаѓа со сопствена не се лизга сечење одбор дека продавници уредно во отворот во грбот.Дизајн карактеристики 3 одделни прегради за секоја алатка тип.Тоа вклучува една преграда за нож за складирање кој има не-нула слотови дека зафат ножеви безбедно и сигурно.Модулот исто така има не се лизга нозе на база.Единица за складирање – ги чистат со влажна крпа; Сечење одбор - машина за миење садови-safe; Сечење одбор има нож-friendly сечење површина која ќе го одбележи време на употреба.Нож за складирање оддел погоден за ножеви до 8 инчи долго.Ако имате ограничен простор во вашата кујна, овој компактен worktop организатор ви овозможува продавница ножеви, уреди и прибор на едно погодно место.Таа, исто така доаѓа со сопствена не се лизга сечкање одбор кој продавници уредно во отворот во грбот.Дизајн карактеристики на одделни прегради за секоја алатка тип и се состои од нож продавница со не-нула слотови дека зафат ножеви безбедно и сигурно.Модулот исто така има не се лизга нозе на база.Достапни во тешка ABS со PP сечкање одбор и во не ' рѓосувачки челик со дрвена сечкање одбор.Единица за складирање - ги чистат со влажна крпа; Сечкање одбор (Пластика) - машина за миење садови безбедно.Сечкање одбор (Дрво) - измијте го со рака и ги суши (не се впие).Нож продавница погоден за ножеви до 8 инчи (20 см) долго.

Карактеристики на производот

Поврзани производи