KJWPYNF Автомобил Огледало Стакло за Голф Бора, за Jetta MK4, за Passat Б5 1996-2004, Крило Огледало Стакло Загрева Конвексни Автомобил Додатоци 1J1857521C 1J1857522C
Свеж

KJWPYNF Автомобил Огледало Стакло за Голф Бора, за Jetta MK4, за Passat Б5 1996-2004, Крило Огледало Стакло

DEN 900.72

Во продавницата

На ретровизорот стакло е направен од високо-квалитетна ABS и стакло,може да обезбеди јасна линија на погледот, толку возење безбедност може да се подобри.Загреан rearview огледало функција : објектив може да се загрева, defogged и одмрзнати.Спречува замаглувањето на rearview огледало во дождливите денови, безбедно возење, удобен и практичен.Совршено се вклопуваат и лесно да го инсталирате, можете директно да го замени скршен или стари страна огледало стакло.Пред купување, ве молиме да се споредат форма на стакло со стакло на оригиналниот автомобил е rearview огледало, и бидете сигурни дека вашето огледало е иста како фотографијата погоре.И проверка на OE број на производот.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.ОЕМ БР. : 1 J1 857 521 C Лево / 1 J1 857 522 C Right Model Година : 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Material : ABS+ Glass Placement : Left & Right Colour : Сребрена/Clear Type : Aspherical(Лево) / Conve(Десно)Пакет : 1 x Левата Страна ( Поголем) & 1 x Десната Страна (Мали)Напомена : Пред купувањето, ве молиме проверете форма и големина внимателно, проверете OE број на производот за да се обезбеди дека објектот одговара на вашиот автомобил.-Добро трајност и сигурност.-Стандардна големина, може да се замени директно.-Лесен и брз за да ја замени оштетената страна огледало стакло, издржлив и лесен за употреба.-Rearview огледало стакло може да се обезбеди јасна линија на погледот, толку возење безбедност може да се подобри.-Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи