JoseonGotElephant Пакет EYEME Премиум Квалитет Прекрасни Лажни Трепки Секојдневно Браун #38 и JoseonGotElephant Curler како Фотографија со Лепак Поставите ABG Стил на К-Убавина К-Шминка ко?
Свеж

JoseonGotElephant Пакет EYEME Премиум Квалитет Прекрасни Лажни Трепки Секојдневно Браун 38 и JoseonGotElephant

DEN 239.52

Во продавницата

✅ Висок Крајот Лажни Трепки Што Лесно Се Вклопуваат Во Со Свој & Даде Неверојатна Природна Должина. ✅ Совршен Прилог На Вашата Шминка Рутински Дека Ќе Ги Преземе Сите Ваши Гледа Кон Следното Ниво. ✅ Лесно Да Се Примени, Удобен За Подолги Носат, Не-Надразнување, Бара Лепак (Вклучена), Обновливи До 7 Пати Со Соодветна Грижа. ✅ Eyeme Прекрасни Лажни Трепки за шминка Уметник Трепки се користи од страна на корејски познати личности. ✅ Супериорен Во Однос На Изработка, Сигурен Квалитет, Рачно Изработени Лажни Трепки.Зошто EYEME Трепки се толку посебен?Природни & луксузен дизајн рачно изработени од страна на повеќето искусни луѓе кои работат во индустријата Одличен квалитет Премиум материјалот Светло и удобно Убави и природни навивам Тенок раб.

Карактеристики на производот

Поврзани производи