Bulbright Половина Хром Ретро LED Сијалица со Вжарено G25/G80 8W Lumiled Крушка, Сребрен Сад Падна, E26 База, Мека Топло Бела 2700K, 70W Противвредност, 110-120VAC, Dimmable (8)
Свеж

Bulbright Половина Хром Ретро LED Сијалица со Вжарено G25/G80 8W Lumiled Крушка, Сребрен Сад Падна, E26 База,

DEN 300.00

Во продавницата

Гаранција за 1 Година : Љубезно ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем кога се користат овие светилки.Енергија-заштеда : LED сијалица со вжарено е направен за да се овозможи максимална ефикасност со минимална енергија.Еко-пријателски : CE&Rohs согласност, меркур-бесплатно со не ултравиолетови бранови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи