Интернет е Најдобро Платно Складирање Бин - Pack 2 - Сива Кутија Сад
Свеж

Интернет е Најдобро Платно Складирање Бин - Pack 2 - Сива Кутија Сад

DEN 479.76

Во продавницата

СКЛАДИРАЊЕ СУШТИНСКО значење : Stow далеку ќебиња, играчки, книги, scarfs, џемпери, фрла и други предмети за домаќинството во мека, уникатно дизајниран платно кантите.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : изработени од 100% полиестер платно и засилен со силна здрав страни, кутии за складирање се опремени за да се остане силен во текот на животниот век на производот.ПРОСТРАНА ВНАТРЕШНОСТ : Големи внатрешни работи наредени со удобно ткаенина овозможува пространа простор за складирање.РАСКЛОПНА : единица за Складирање колабира кога не е во употреба заштеда на простор во секој плакар, соба и таванот.ВКЛУЧУВА 2 СИВА КУТИИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ.ДИМЕНЗИИ : 11" Ширина x 11" Длабочина x 11" Висина.БОЈА : Сива боја.Stow далеку ќебиња, играчки, книги, scarfs, џемпери, фрла и други предмети за домаќинството во мека, уникатно дизајниран платно кантите.Изработени од 100% полиестер платно и засилен со силна здрав страни, кутии за складирање се опремени за да се остане силен во текот на животниот век на производот.Едноставно stow далеку предмети за домаќинството, благодарение на пространа внатрешност.Продавница во плакарот, спална соба или playroom.Кутии колапс кога не е во употреба и може да се ширевте лесно кога е потребно.Declutter вашиот дом со брилијантна се погледне на нашата чување на кутии.

Карактеристики на производот

Поврзани производи