SAMSUNG 32-инчен Класа Рамката ТВ со Приспособливи Браун Рамки (2020 Модел)
Свеж

SAMSUNG 32-инчен Класа Рамката ТВ со Приспособливи Браун Рамки (2020 Модел)

DEN 10991.76

Во продавницата

Да го персонализирате изгледот на Рамка во ЖИВО да дополнуваат вашиот стил.Секој индивидуализира рамка се вклопува во Рамката ТВ беспрекорно, accentuating својот елегантен, чисти линии и остри агли.Магнетни рамка безбедно прилепува и инсталира над постојните црна ТВ рамки.Различни бои опции вклучуваат Кафеава, Беж, Бела, Црна, Природна Розова, Платина или Живописни Лимон (Секоја индивидуализира рамка се продава одделно).Компатибилен со 32-Инчен 2020 Рамка ТВ (QN32 LS03 TBFXZA).Брзо и Лесно Installation R.efreshing Рамките изглед е брзо.Едноставно менито што се во рамки на вашиот избор за брзо ажурирање.Различни Бои Options F.ind боја која работи за вас, со седум опции за 32" Рамка на рамки : Беж, Бела, Црна, Кафеава, Живописни Лимон, Природна Розова, и Платина.Б.позајми во вашиот décor E.levate вашиот дом со боја која ја надополнува твојот стил.Се создаде изјава парче со смело обоена рамки, или вклопуваат во вашиот простор со понизок тон.

Карактеристики на производот

Поврзани производи