X-DREE 26mm x 30мм x 2mm Нафта Гас Печат Допрете за Миење Заптивка Запечатување Прстен Јасно Бели 16 Компјутери(26 mm x 30 mm x 2 mm Sellador де гас arandela del grifo Junta де sellado Anillo transparente БЛАН-O 16
Свеж

X-DREE 26mm x 30мм x 2mm Нафта Гас Печат Допрете за Миење Заптивка Запечатување Прстен Јасно Бели 16 Компјутери(26

DEN 323.28

Во продавницата

Име На Производ : Запечатување Прстен; Материјал : Силикон.Тежина : 5g; Пакет Содржина : 16 x Запечатување Прстен.Главната Боја : Јасно Бела; Надворешниот Кол : 30мм/1.2".Дебелина : 2mm/0.08"(Espesor : 2 mm / 0.08' '.Внатрешен Дијаметар : 26mm/1"(Diámetro interno : 26 mm / 1'. 26mm x 30мм x 2mm Нафта Гас Печат Допрете за Миење Заптивка Запечатување Прстен Јасно Бели 16 Pcs This О прстен печат е направен од силикон материјал, е лесно да се инсталира.Широко се користи во бања производ, вентил, тапа, лого, hydraumatic, пневматски опрема, автомобили, пумпа, home апарат, играчка, електричен мотор, итн.Опис на Spanish26 mm x 30 mm x 2 mm Sellador де гас arandela del grifo Junta де sellado Anillo transparente БЛАН-O 16 piezas Nombre del producto : Anillo де sellado; Материјал : Silicona Peso : 5 g; Contenido del paquete : 16 x Anillo де sellado Color директорот : БЛАН-О claro; diámetro надворешноста : 30 mm / 1.2' 'Espesor : 2 mm / 0.08' 'Diámetro interno : 26 mm / 1'.

Карактеристики на производот

Поврзани производи