Hztyyier Кожа Камера Половина Случај за XT200, СТП Камера Заштитна Половина Вклучите Камерата, Долниот Отвор Торба(#3)
Свеж

Hztyyier Кожа Камера Половина Случај за XT200, СТП Камера Заштитна Половина Вклучите Камерата, Долниот Отвор

DEN 359.76

Во продавницата

СТП Материјал : камерата половина случај е направен на СТП кожа, која е да се носат отпорен и издржлив, и има добар заштитен ефект.Лесен за Користење : може да се инсталира и да ги отстрани камера порта, картичка, копче и батеријата, без отстранување на заштитна маска, или директно инсталирате на tripod со заштитна маска.Поле на Примена : камерата половина случај е многу погодна за функционална патна и надворешна употреба.Фирма Одговара : камерата половина случај има цврста структура и идеално се вклопуваат, што може да се заштити вашиот камера тело од гребнатини.Главна Цел : камерата половина случај е погоден за камерата заштита, а исто така може да се користи како подарок за фото љубовници.Спецификација : Предмет Тип : Камера Половина Случај Производ Материјал : СТП Производ Употреба : Погоден за Камерата Заштита, Подароци, Итн.Производ Големина : Прибл. 6 x 3.8 x 13cm / 2.4 x 1.5 x 5.1 во Пакет Листата : 1x Камера Половина Случај 1x Орев.

Карактеристики на производот

Item Type:
Camera Half Case
Product Material:
PU
Product Use:
Suitable for Camera Protection, Gifts, Etc.
Product Size:
Approx. 6 x 3.8 x 13cm / 2.4 x 1.5 x 5.1in
Package List:
1x Camera Half Case :
1x Nut :

Поврзани производи