Тигар Уметност Маскирани Ќебе Подарок за Девојка Момче Дете погоден за носене Фрла Супер Меки Microplush Лесни Фланелен боксери Ќебиња за Божиќ Роденден 40x50 Мал за Деца
Свеж

Тигар Уметност Маскирани Ќебе Подарок за Девојка Момче Дете погоден за носене Фрла Супер Меки Microplush Лесни

DEN 719.76

Во продавницата

④When вие сте на бизнис патување, стави маскирани ќебе во вашиот куфер дека е лесен и практичен.Земаме голема гордост на нашите производи и нашите ненадмината услуги на клиентите.Одлична изработка, мека на допир, на работ на парична казна споеви.Со цел да ви даде најдобри купување искуство, ние имаме професионална и интересен дизајн тим, прва класа производство на линија, строги квалитет, и пациентот по-продажбата на услугата. ②Also, тоа е најдобриот подарок за ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, денот на Благодарноста, Денот на Таткото, на Мајката Ден, дипломирањето, Денот на Вљубените, Меморијалниот Ден, Денот на Независноста, и роденден на мајка, татко, син, ќерка, љубовник, и пријателите, колегите, професорите. ②Suitable за внатрешна и надворешна употреба, ќе се обезбеди постојана топлина во ладно време, особено кампување и излети. 3 ГОЛЕМИНИ ① (127x102cm)50x40inch големина за деца деца; ②(127x153cm)60x50inch твин за тинејџерски момче девојка; ③(153x204cm)80x60inch за мажи жени; ④The маскирани ќебе е намален за рака, ве молиме овозможи 1-4cm грешка.❤【ПРЕМИУМ МИКРОФИБЕР】 : Маскирани Ќебе направено од Премиум Фланелен боксери.УНИКАТЕН ДИЗАЈН ①High дефиниција печатење, убава боја, со користење на високо-квалитетна технологија на печатење и висок квалитет на мастило, јасна шема, живописни бои, ви обезбеди со прекрасни визуелно уживање. ③On една ладна ноќ можете да лежи на троседот со топло ќебе и да се види ТЕЛЕВИЗИЈА.На една ладна ноќ, можете да лежи на троседот со топла маскирани ќебе и да се види ТЕЛЕВИЗИЈА.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме. ❤【3 ГОЛЕМИНИ ЌЕБИЊА】50x40inch големина погодни за дете дете; 60x50in големина погодни за млади девојки и момчиња се земе nap во канцеларија, краток автобус на спиење; 80x60inch големина погодни за мажи жени за да се види ТВ или читање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи