Quata 2TB HDD 2.5 Надворешни Игра Хард диск Диск 63000+ Игри за PS2/PS3/Сега Сатурн/Wii//for PC/Лаптоп/Супер Конзола X PC
Свеж

Quata 2TB HDD 2.5 Надворешни Игра Хард диск Диск 63000+ Игри за PS2/PS3/Сега Сатурн/Wii//for PC/Лаптоп/Супер

DEN 479.76

Во продавницата

Супер Конзола PC Box : Супер Конзола КОМПЈУТЕР е ново развиен и моќен КОМПЈУТЕР конзола.Двоен систем во Едно.Batocera 30 има вграден 61000+ ретро игри, вклучувајќи 5000 3 D игри, приклучок, како и .Опремени со најновиот Windows 11 Издание, богата софтвер екологија, Канцеларија ефикасна канцеларија, забава, онлајн игри.onnect на жичен или 2.4 G на тастатурата на вашиот КОМПЈУТЕР и да продолжи да притиснете ESC или да Избришете по притискање на копчето, ќе го подигнете во bios-от.За корисниците, држете го притиснато опција за скролување.Ве молиме погледнете го видео туторијал.Супер Конзола X PC Лајт Beelink КОМПЈУТЕР : Супер Конзола PC Лајт е PC интегриран со канцеларија и игри.Batocera игра систем + Win10 системот во едно.Вграден-во 63000+ игри, вклучувајќи 5000 3 D игри.Windows 10 систем, која ги поддржува играње онлајн игри, канцелариска работа, гледа ТВ, итн,4 K UHD двоен екран излез, најдобриот избор за статистика и забава. 2 T HDD Изградена-во 63000+ Игри : 2 T HDD хард диск изградена-во 63000+/61000+ игри и 108 игри колекција,поддршка за PSP/PS1/PS2/Сега Сатурн итн,да обезбеди играчи со богата и висок квалитет на игри искуство, не само да се добие задоволство во играта, но исто така и да им овозможи на играчите да се доживее своето детство спомени.Quata Боја : Фото Color Material : plastic Package Содржина : 1 * Игра Хард Диск Disk Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на производот

Поврзани производи