HUYUE Магија Лента Velcros Точки Стапови Глупак Лента Најлон Кука Јамка Двојно Страна Само Fastener селотејп Силно Лепило Дома 100pairs (Боја : 20mm Бела 100pairs)
Свеж

HUYUE Магија Лента Velcros Точки Стапови Глупак Лента Најлон Кука Јамка Двојно Страна Само Fastener селотејп

DEN 215.28

Во продавницата

Име : најлон селотејп.Материјали : најлон + полиестер.Стил : тркалезна квадратни.Големина : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм 20x28mm.Боја : бела и црна.Главните предности на користењето на кука и јамка ремени : Сигурен и безбеден пластични кабел врски за точно use Cutting бара должина и отпад saving The намалување е малку подолго од што е потребно, па лесно можете да додадете дополнителни кабли, simply Can се користат одново и одново.Функција : Еко-Friendly Feature : Авто-Adhesive Shape : Tape Use : Bags Use : Garment Use : Shoes Color проблем : Поради различни камерата леќи и друга светлина средини, "вистински" боја ќе примите може да биде малку поинаков од бои во листата.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи