DOITOOL Шеќер Сад И Creamer Поставите Шеќер Сад Леќата Контејнери Мини Млеко Creamer Стомна За Шеќер Служат Зачин Сол 2 Компјутери
Свеж

DOITOOL Шеќер Сад И Creamer Поставите Шеќер Сад Леќата Контејнери Мини Млеко Creamer Стомна За Шеќер Служат

DEN 618.24

Во продавницата

Керамички Крем и Шеќер Set - Едноставен и практичен дизајн ќе го направат вашиот живот полесно.Ајде ќе уживате во секој момент од вашиот живот.Керамички Крем и Шеќер Сет Изработени од керамички материјал, издржлив и практични за долго време се користи.Керамички Крем и Шеќер Set - Со прекрасен дизајн и одлична изработка, покажува домот вкус.Керамички Крем и Шеќер Поставени, само исплакнете ја со вода, многу лесен за одржување.Керамички Крем и Шеќер за Поставување На керамички млеко тенџере е совршен за пиење млеко, вода, кафе, сок и сите други пијалаци.Опис на Шеќер Сад И Creamer Поставите Шеќер Сад Леќата Контејнери Мини Млеко Creamer Стомна За Шеќер Служат Зачин Сол, 2 Парчиња Карактеристики - Боја : Бела;- Материјал : Керамички;- Големина млеко тенџере : Околу 11. 00 X7. 30 X7. 10cm;- Големина шеќер тегла : Околу 9. 00 X8. 40 X8. 40cm; Пакет Вклучувајќи 1 x складирање тегла 1 x млеко тенџере.

Карактеристики на производот

Поврзани производи