Само Додадете Природата Риболов Авантура во Кофа Почетник Риболов за Полнење за Деца - Учи Децата Како да се Риби - Вклучува Куки, Алатки и Прибор
Свеж

Само Додадете Природата Риболов Авантура во Кофа Почетник Риболов за Полнење за Деца - Учи Децата Како да се

DEN 2282.40

Во продавницата

УЧИ ДЕЦАТА КАКО ДА се РИБИ : Риболов авантура во кофа дава млади или нови риболовците алатки и опрема за да се започне доживотно хоби, учи децата љубов за риболов и вештини за да бидат успешни во тоа, и дава часови на забава на отворено.ВКЛУЧУВА АЛАТКИ И ОПРЕМА : Доаѓа со лесен-за-следење мамка-местење на инструкции, critter лопата, пролет лебди, сплит шут тегови, barbless куки, клешти, риба indentification постер, и critter кофа (ЗАБЕЛЕШКА : Риболов прачка и линија НЕ се вклучени).БЕЗБЕДНО И ЗАБАВНО : Вклучува critter лопата за копање до црви да се користи како мамка и децата можат да го користат вклучени кофа да ги чува во; Куките се barbless за дополнителна безбедност.БРЗ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : го Прави наоѓање на мамката и фаќање на риба брз и лесен за пријатно риболов; Critter кофа има сите компоненти, пред и по тие се користат.ЕКРАН-СЛОБОДЕН ОТВОРЕНО ЗАБАВА : Само Додадете Природата колекции обезбеди екран-слободна алтернатива за време-истакна родители или баби и дедовци се во потрага по начини да се добие на децата во голема надвор и го помине заедно со љубов за риболов.Спорт Тип : Отворено Начин На Живот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи