RenminRoad Патување Steamer за Облека,Моќен Рачни Дома Облека Ткаенини Навремено Смена,Рачни Облека Додаток за во автомобил,за Дома и Патување
Свеж

RenminRoad Патување Steamer за Облека,Моќен Рачни Дома Облека Ткаенини Навремено Смена,Рачни Облека Додаток

DEN 1831.20

Во продавницата

Мали бригада е мала и едноставна, во форма на тенки рамен четка, и се чуваат во куфер.Само окупираат работ јаз.Целата е многу лесен, што е еквивалентно на-500 ML шише.Тежината на минерална вода, и донесе на бизнис патувања, без притисок.Вграден-во со висока температура, притисок шпорет, висока ефикасност и брзо топлина спроводливост, дозволувајќи им на пареа, за да целосно да ја ротирате континуирано.Вашето пристигнување е мојата чест, ви благодарам за вашата доверба и поддршка, и да ви посакам среќен живот.Спецификација на производот : Номинална струја : .110-240 V~боја : Бела.Мали димензии, лесно да се carry.Net тежина : 550g Water капацитет на резервоар : 60ml Rated моќ : 800 Wpacking листа : 1*Виси пеглање machine Your поддршка е нашата мотивација, се надеваме дека ќе имаат пријатен и удобен шопинг време.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи