Бела Брановидни Mailer Кутии, Превозот Резерви (8 x 3 x 3 во, 60 Парчиња)
Свеж

Бела Брановидни Mailer Кутии, Превозот Резерви (8 x 3 x 3 во, 60 Парчиња)

DEN 813.60

Во продавницата

Бела Mailer Кутија : да ги Користите овие бели кутии да брод широк спектар на предмети, како што се подароци, свеќи, облека, чорапи, и третира.Лесно да се Соберат : На писмото кутии се испраќаат станот, едноставно пати заедно за да се соберат; без лепак, staples, или лента е потребно.Сигурен Квалитет : Овие кутии се направени од високо квалитетни kraft хартија за да се обезбеди содржина остане безбедно во внатрешноста.Совршена Големина : Секој mailer кутија мерки 8 x 3 x 3 инчи.Она што се Вклучени : Вклучува 60 кутија mailers.Овој сет од 60 кутии се идеални за големи или мали бизниси, направен од високо-квалитет kraft хартија, тие лесно може да се прилагоди со користење маркери, пенкала, налепници или етикети.Секој поштенската кутија мерки 8 x 3 x 3 инчи и може да се користи за чување на стока, подароци или партија услуги.

Карактеристики на производот

Поврзани производи