JoJo е Бизарен Авантура Позадина Фотографија Десерт, Торта Табела Оркестарот Материјали Дете Партија Банер Студио Кабина Реквизити 5x7ft
Свеж

JoJo е Бизарен Авантура Позадина Фотографија Десерт, Торта Табела Оркестарот Материјали Дете Партија Банер

DEN 479.76

Во продавницата

☀Нашата партија резерви ќе го направи секое дете се чувствуваат како ѕвезда !Нека вашето мало дете е бајка сонот. ☀Производ перформанси- - - мала тежина, лесно да се свитка,продавница и да го носат, не пол џеб,може да се користи како подарок на семејството,пријатели. ☀ние постојано се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со одлична услуга и квалитет на производите.Вашето задоволство е важно за нас. ☛【Ажурирање Занает】 Професионално печатење,hd patternnot лесно исчезнат,боја верност,уметнички ефект стерео чувство на силна.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект,можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро!. ☛【Повод】 Внатрешна и надворешна снимање;свадба, забава, роденден, фестивали, видео монитори,ТВ во живо, You Tube, студио,клуб, настан или насловна фотографија ;доенчињата, децата и производ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи