YUHEAN Плоча Одговара за MSI B85M-E45 Плоча LGA 1150 Intel B85-Core I5 I7 I3 Celeron Pentium DDR3 32G PCI-E 3.0 SATA Micro-ATX Десктоп КОМПЈУТЕР Користи<br>
Свеж

YUHEAN Плоча Одговара за MSI B85M-E45 Плоча LGA 1150 Intel B85-Core I5 I7 I3 Celeron Pentium DDR3 32G PCI-E

DEN 1497.60

Во продавницата

Искуство супериорни перформанси во игри, дизајн, снимање, содржината создавање, и интензивен мултитаскинг.Максимизирате перформансите, брзина и перформанси на игри, дизајн, снимање, стриминг, web пребарување, документ за уредување, итн.во секое време, насекаде.Безбедност за заштита обезбедува компонента живот и сигурност.Со премиум изглед и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перформанси.Сите цврсти кондензатори, фина изработка, професионални стабилност.Пакет : Motherboards Socket Тип : LGA1150 Storage Интерфејс Тип : SATA 3 Storage Интерфејс Тип : SATA 2 LAN : 1x RJ45 Package : No Model Број : MSI B85 M-E45 Application : Desktop With ПРОЦЕСОРОТ : No Special Функција : Поддршка За Overclocking Special Функција : HIFIMaximum Ram Капацитет : 32 GBBack I/O Порти : VGA(D-Sub) Back I/O Порти : 8 x USB 2.0 Back I/O Порти : 1x RJ45 Support Memory Тип : DDR3 Usage Сценарио : Ентузијаст & Overclocking Usage Сценарио : Office Usage Сценарио : Аудио и Video Usage Сценарио : Others Usage Сценарио : Household Usage Сценарио : Gaming Number на PCI : 1 PCI - Estandards : PCI - E 3.0 Потекло : CN(Потекло)Број на PCIe x 16 : 1 Memory канал : Double Number на PCIe x 1 : 2 Form Фактор : Micro-ATX.

Карактеристики на производот

Поврзани производи