Метал Правоаголна Празни Шарки Tins: 3pcs Мини Преносни Кутија Контејнери Железо Складирање Кутија Третираат Тегла Храна Пекарница Може да Накит Случај Коцки за Дома ?
Свеж

Метал Правоаголна Празни Шарки Tins: 3pcs Мини Преносни Кутија Контејнери Железо Складирање Кутија Третираат

DEN 335.76

Во продавницата

Мала тежина со едноставни визуелен ефект, стилски мини правоаголна бонбони кутија е вашиот најдобар избор.Изработени од железо материјали, цврсти и трајни производи за долготрајна употреба, безбеден и сигурен.прецизно изработени, таписерии и едноставен дизајн, лесно да го отворите и затворите, и лесна рабови може да се елиминира било неуредна истекување на ризик во текот на патувањето.Преносни и сигурен, погоден за чување на бонбони, слатки третира и други мали добрите.Прекрасни детали дизајн и едноставна елегантен изглед дизајн се обезбеди нејзината популарност и practicability.Опис Оваа точка е мини железо, празни бонбони кутија за складирање, направени од премиум материјал, издржлив и еднократно.Тоа може да биде складирање кутија за бонбони и други третира и може да се користи одново.Со едноставни и великодушни дизајн, многу погоден за домашна употреба.Карактеристики - Материјал : Железо.- Боја : Сребро.- Големина : 9. 50 X6. 00 X2. 10см/ 3. 73 X2. 36 X0. 83in Пакет Вклучувајќи 3 x Мини Правоаголна Празни Железо Кутии.

Карактеристики на производот

Поврзани производи