8 Pack c7 Црвени LED Сијалица 1W Ноќ Сијалица Мини LED Сијалица Candelabra E12 База Оркестарот Црвените Светилки или Сол Светилка, String Светла, Прозорец Свеќа, Внатрешна или Надвор
Свеж

8 Pack c7 Црвени LED Сијалица 1W Ноќ Сијалица Мини LED Сијалица Candelabra E12 База Оркестарот Црвените Светилки

DEN 239.76

Во продавницата

Дополнително, Црвени LED Сијалица се побезбедна алтернатива.Секој низок, 1-wattage сијалица емитира bulb Red led сијалица боја температура LED c7 божиќ светла , уште се користи помалку енергија и endures за подолго време.Вклучување веднаш да полна осветленост, тие, исто така, направи одличен избор за темните ходници, скалила и плакари.Заштеда На Енергија Сијалица.Го замени досадно, мека бела светлина, со црвена боја сијалица c7 сијалица да се донесе било партија за живот.Овој низок, 1-wattage црвените светилки затворен користи помалку енергија и endures повеќе, што го прави совршена замена за еден блескаво светло.Безбедна Алтернатива.Секоја сијалица може да трае до 10.Нема потреба да се грижите ако црвени led сијалица паузи или за морале да го рециклирате.Долг Животен Век.Уметнички Светлосни Ефекти.Уморни од замена на вашиот светилки цело време?Се вашите сметки за електрична зголемувањето на секој месец?Производство на светлина, додека намалување на потрошувачката на енергија, овие Bluex LED Светилки c7 сијалица s6 1w црвено отворено светилки се решението сте биле во потрага за.Сега тоа е светла идеја.Уживајте во светла за осветлување без висока електрична записи.Заштедите пари на c7 замена светилки трошоци заедно со расправаме за промена на светилки во вашата светлина тела.

Карактеристики на производот

Поврзани производи