S3LCRAFT 5yards Флорални DIY Pendant рачно изработени Прибор за Облека Вода Растворлив Везови чипка, Скратува Кроења Фустан Работ
Свеж

S3LCRAFT 5yards Флорални DIY Pendant рачно изработени Прибор за Облека Вода Растворлив Везови чипка, Скратува

DEN 1447.20

Во продавницата

55 Метри Користат за : Свадба Фустан, Булчински Превез, Булчински Фустан, Коса Додатоци, Edge, Lingeire, Постелнина Сет, DIY Занает,Шиење Додатоци, Дома Декор, да се Облекува во Вратот,итн ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : објектот е завиткан во ролна и може да се намали со нив во различни соодветни големини, одлична за шиење, quilting, далноводи, широко се користи во банкет, карти, подарок,торта украс,centerpieces,кукла облека,рачно изработени шиење занает подарок за бебето туш, роденден,housewarming,годишнина, мајки ден, баби ден,тетки ден,денот на вљубените,Божиќ ден, денот на благодарноста,свадба ден украси и сл.Најдобар Занает Додаток избор за Свадба, забава, Домашна Декорација, Подарок Завиткување, Лакови за Коса, Ткаенина Лента Цвеќиња, Фустан Одлуки, вечер носат, носии, фенси облека, занает проекти, маса декорации, DIY итн.Должина : 5 Метри=455 cm=4.DIY ЗАНАЕТ : Совршен за шиење за коса, лак одлуки, гроздобер шиење, покана картички, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, коса-тите и многу повеќе DIY проекти.СПЕЦИЈАЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук и spandex, супер мек и еластичен чипка, многу удобно и Кожата Пријателски.DIY ЗАНАЕТ : Совршен за шиење за коса, лак одлуки, гроздобер шиење, покана картички, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, коса-тите и многу повеќе DIY проекти.ШИРОКА ПРИМЕНА : Погоден за шиење, - карта во донесувањето одлуки, подарок завиткување,лакови одлуки, накит дизајн, цветни аранжмани, прибор за облека,итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи