Карбид Алатка CNMG120404 CNMG120408 МА Цилиндрични вклучување Алатка Карбид Сечилото Алатка за Сечење CNC Метал Струг Алатка (Агол : CNMG120408 МА UE6020, месо тело со Дијаметар : 10PCS(1box
Свеж

Карбид Алатка CNMG120404 CNMG120408 МА Цилиндрични вклучување Алатка Карбид Сечилото Алатка за Сечење CNC Метал

DEN 1111.92

Во продавницата

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи