SINGARO Чаша Носителот, Мото Првенство Носителот со Алигатор Клип Рачка, Велосипед Чаша Носителот со Мрежа Џеб, Погоден за АТВ, Скутери, инвалидски Колички, Голф Коли, Ca
Свеж

SINGARO Чаша Носителот, Мото Првенство Носителот со Алигатор Клип Рачка, Велосипед Чаша Носителот со Мрежа

DEN 407.76

Во продавницата

Висок квалитет на материјалите:купот носител е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина, која е да се носат-отпорни и издржливи.Внатрешноста е направена од топлинско-изолациски материјал.Без разлика на ладно пијалак кој е изолиран од топлина или топол пијалок во студена зима, топлина зачувување ефект е многу добар.Одлична изработка:За заклучување е цврсто инсталиран, алуминиумска плоча е цврсто поддржани, на дното дупка може да се отстрани вишокот на вода, различни спецификации на мрежа кеси може да ставете различни предмети, и покривање слој на заклучување може да се спречи судир со шише.Лесно да се инсталира:Кога го користите, прво ставете го во прилог сунѓерот лепак за инсталација место, место тоа да се менува, прилагоди алигатор клипот на соодветна позиција, а потоа стегнете инсталација.Широко применливи:купот држач е погоден за велосипеди, мотоцикли, колички, колички, голф коли, скутери и сл.Купи со доверба:ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние секогаш сме тука да ги задоволи сите вас.

Карактеристики на производот

Поврзани производи