fivebull Рептил Гранки, Хабитат Реални Виси Вшмукување Чаши Стапови за Качување, Свила Остава Декорација Одговараат за Змија,Желки, Gecko, Жаба, Рептили & Водоземци Хабита
Свеж

fivebull Рептил Гранки, Хабитат Реални Виси Вшмукување Чаши Стапови за Качување, Свила Остава Декорација Одговараат

DEN 1089.60

Во продавницата

А потоа ставете го во терариум, употреба на вшмукување чаша да го поправам на стакло резервоарот. ❤【ШИРОК СПЕКТАР НА домашни МИЛЕНИЦИ】:Погоден за Влекачи, Членконоги, Arachnids, Брада-Џинови, Ракови, Пустиник-Ракови, Жаби, Geckos, Iguanas, Гуштери, Newts, Salamanders, Змии, Пајаци, Желки, Желки, Топката Python,Пченка Змија.❤【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】:Само потопување во вода за да го исчистите остатоци.лесен за одржување.Материјал : висок квалитет plasitc+свила 3.НА Рептили & Водоземци Хабитат Растенија не е предмет на условите на светлина, квалитет на вода и јаглерод диоксид снабдување уред. ❤【ПРИЛОЖИТЕ СО ВШМУКУВАЊЕ ЧАША】:Закачите со силно вшмукување чаша и остана во прилог дури и со змии индексирање над нив.Перење совети : Едноставно плакнење под топла вода од чешма.Ве молиме Имајте во предвид : да се Чува далеку од вашиот топлина светилка,никогаш не инсталирајте го пластични растенијата под грејач !!!Цел ЖИВОТ ПАРИ НАЗАД И БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со овој производ,ве молиме контактирајте со нас слободно и ние обезбеди 100% пари гаранција за живот.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата Рептил Терариум Растенијата,ние гарантираме за да се расправаме слободни целосна наплата, не контактирате ако имате било какви прашања. ❤【ТОА НЕМА ДА ИСКРВАРИ НА БОИ КОГА се НАВЛАЖНИ】:Тропски и често misted terrariums со овие точно растенија во нив и никогаш не сте виделе било која боја исчезнат или крварење.можете да изберете растителни видови според вашите потреби и да се создаде задоволително средина.Може да наводнување на заминува за малолетничка chameleons да пијат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи