Ripeau Убава Слон Пилула Случај Торба Пилула Организатор Кутија со Патент Преносни Витамин Рибино Масло Медицина Случај за Хотелски Бизнис Кампување Спорт Патување ?
Свеж

Ripeau Убава Слон Пилула Случај Торба Пилула Организатор Кутија со Патент Преносни Витамин Рибино Масло Медицина

DEN 239.76

Во продавницата

【ГОЛЕМИНА】 : Нашата пилула случаи торба е 4.Пластични пилула случај е лесно да се чисти и рефил, капакот е цврсто затворена и не ќе се отвори спонтано, спречување на апчиња од паѓање.Тоа е многу погоден за патување, кампување, спорт, фитнес центар, хотел и секојдневниот живот.Рака мие, висат сува во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, не присилува и надвор, и може да биде делумно се исцеди.Главната џеб содржи патент мрежа торба, две мали џебови, складирање торба, отстранлив пластични пилула случај, и еластична картичка слот за лесно одредување и демонтажа.Многу погоден за патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел, риболов. 【УПОТРЕБА】 : Нашата пилула случаи торба е мал во големина и печатени со исклучителна печати.Целата торба, се препорачува да се рака мие, ја спушти слушалката да се исуши во сенка, пеглаат на ниски температури, а не да печете, не wrung надвор (делумно се исцеди), ве молиме чисти пред да го користите за прв пат. 【ОТСТРАНИ ПИЛУЛА СЛУЧАЈ】 : Нашата пилула случаи торба содржи отстранлив пластични таблета кутија, која може да се користи за да се одржи различни пилула.Тоа е мала, удобен и убава.Чувајте го производот подалеку од високи температури и влажност.Ве молиме чисти пред првата употреба.88 ВО, направени од twill платно (100% полиестер влакна), и целата торба е отпечатена со посебни печатење.Тоа може да се сместат витамини, таблети или копчиња, обетки и други мали предмети.На капакот од пластична кутија е цврсто затворена и не ќе се отвори автоматски, така што нема потреба да се грижите за одлевање на апчиња.Материјал : 100% полиестер влакна.Тоа не само што не е преносливо, но, исто така, одлично оркестарот/подарок.

Карактеристики на производот

Поврзани производи