Новороденче Девојки Летна Облека Поставува Кавга Ракав Врвот Т-Маица Флорални Suspender Шорцеви Headband
Свеж

Новороденче Девојки Летна Облека Поставува Кавга Ракав Врвот Т-Маица Флорални Suspender Шорцеви Headband

DEN 383.76

Во продавницата

Памук Смеса.Материјал Високиот Квалитет на Ребрести Памук Мешавина, Меки и удобни, Пријателски за бебиња кожата.Симпатична новороденото девојче облека,бебе девојка летна облека.Карактеристики Солидна боја возбудува слој ребрести ракав врвот кошули , цветни печати bloomer шорцеви појавување со симпатична bowknot headband, добро направени со добра еластичен.Прилики Совршен за Повик за Секојдневно Носење, Homewear, Партија, Црква, Новородените Подарок, Роденденски Подарок, Бебе Туш, Доаѓа Дома Облека, Бебе, Фотографија итн.Симпатична & Слатка Дизајн 3pcs бебе девојки облека поставите bloomers облека, Големина Одговара за 0-3 месец девојка облека, 3-6 месец девојка облека, 6-12 месец девојка облека,12-18 месец девојка облека.Пакет Вклучуваат 1x Бебе Девојка Кавга Ракав Блузи & 1x Флорални Bloomers & 1x Лак Headband.На рака печатење е случајно се намали од фабриката, во која може да предизвика недоследности и разлики.Висок Квалитет Ребрести Памук Мешавина, Меки и удобни, Пријателски за бебиња кожата.Симпатична новороденото девојче облека,бебе девојка летна облека.Полна боја возбудува слој ребрести ракав врвот кошули , цветни печати bloomer шорцеви појавување со симпатична bowknot headband, добро направени со добра еластичен.Совршен за Повик за Секојдневно Носење, Homewear, Партија, Црква, Новородените Подарок, Роденденски Подарок, Бебе Туш, Доаѓа Дома Облека, Бебе, Фотографија итн.Големина Одговара за бебе девојка облека 0-3 месеци лето, бебе девојка облека 3-6 месеци 6-12 месец девојка облека,12 месец стара девојка облека,12-18 месец девојка облека. 1x Бебе Девојка Кавга Ракав Блузи & 1x Флорални Bloomers & 1x Лак Headband.Ве молиме референца нашите Големината на Табелата за опис кога нарачување~.

Карактеристики на производот

Поврзани производи