XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 1/2 1/3 1X Полнач C-Планината Леќа Адаптер за Trinocular Микроскоп Видео Индустриски Камера Додаток (Боја : 1X)
Свеж

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 1/2 1/3 1X Полнач C-Планината Леќа Адаптер за Trinocular Микроскоп

DEN 642.72

Во продавницата

Едниот крај на интерфејс е микроскоп интерфејс нишка, На другиот крај е В интерфејс погоден за сите меѓународен стандарден интерфејс на камерата. 1/2 1/3 Зголемување на видното поле,да ја Зголемат сликата на екранот област.Интерфејсот е со Висока дефиниција оптички слој леќа.Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Тип : Стерео Микроскоп 1/2 1/3 Камера Interface Application : за stere микроскоп ,Овој Интерфејс може да се врати сликата оптичко зголемување пати.Дијаметар : M28*75 Model Број : 1/3 CTVMagnification : 1 XProduct Тип : Микроскоп Eyepieces Type : 1/2 CTVNotes : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи