2000W Рударство Напојување за 8 GPUs ETH Екипаж Ethereum Рудар, Рударство Екипаж ПСУ ATX PC Напојување, 100V-220V ПСУ со Адаптер Кабел (Црна)
Свеж

2000W Рударство Напојување за 8 GPUs ETH Екипаж Ethereum Рудар, Рударство Екипаж ПСУ ATX PC Напојување, 100V-220V

DEN 3839.76

Во продавницата

Тоа е голем фан со силна топлина дисипација, висока ефикасност и заштеда на енергија, влага доказ и молња-доказ.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Голем 140mm фан дизајн оптимизира систем за ладење и ги зголемува перформансите.Компатибилен со билансот на квалитет, ефикасност и стабилност, водејќи континуирано активна излезна моќност.Од напојување бара високо-моќ фан да прахосвам топлина, фан ќе генерира релативно голема бучава, која е нормална состојба.Ова е напојување контролирани од страна на контрола на температурата се префрлите.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.СТРУЈА коло дизајн, стабилен напон излез. 【Известување】Ова напојување е посебен за рударска машина.Тоа не е лесно да се оштетат и деформирано. 【Уникатен Дизајн】Оваа рударство напојување може да биде добра алатка за вашиот Cryptocurrency рударство екипаж.✔Активни ПРЕСТАПНА : Подобрување на излезна ефикасност и подобрување на перформансите на системот и стабилност. 【Чист Бакар Жица】жица има висока температура бакар јадро, што е повеќе траен отколку другите типови на бакар core жица.

Карактеристики на производот

Поврзани производи