Чисто платно кофа ранец мажите мулти-цел ранец Браун / сино езеро
Свеж

Чисто платно кофа ранец мажите мулти-цел ранец Браун / сино езеро

DEN 876.00

Во продавницата

Платно секојдневен кофа ранец за мажите е мулти-функционални ранец; тоа е многу силни и издржливи.Тоа е како неразделен дел од опремата за вежбање на отворен спортски или патување.Капацитет : 20-35l; торба внатрешна структура : компјутерски џеб; покритие отворање метод : патент;.Материјал : платно; функција : пропустливост на воздух, отпорност на абење, оптоварување намалување; обвивка материјал : полиестер;.Кревање делови : мека рачка; надворешниот торба тип : три-димензионални торба; сметководствена систем : лак рамо, рака;.Боја : кафе, езерото сина; две бои се достапни.Каков вид на боја е потребно, ве молиме e-mail со продавачот, инаку default испорака е кафе боја.Производ Стандард : Производ Материјал : платно Пакет Големина (cm) : 26.00 * 28.00 * 46.00 Производ Тежина (g) : 900.00.

Карактеристики на производот

Поврзани производи